Skip to content

Ładowarki teleskopowe

W ofercie ładowarek teleskopowych Faresin znajdują się modele o długości wysięgnika od 6 do 17 metrów i udźwigu od 2,6 do 7 ton, stanowiące właściwe rozwiązania do różnych zadań. Kontrola, precyzja i zwrotność: najwyższa łatwość podnoszenia i przenoszenia wszelkiego rodzaju materiałów w każdych warunkach. Innowacyjne podejście przemysłowe, dzięki któremu Faresin może wyposażyć każdy model w różnorodne konfiguracje, różniące się wydajnością i opcjami, ale zapewniające maksymalny komfort i wydajność.

Nasze ładowarki teleskopowe

Idealne do pracy w bardzo ciasnych miejscach ze względu na niewielką powierzchnię roboczą.

Znaczenie ładowarki teleskopowej

Ładowarki teleskopowe Faresin nadają się zarówno do użytku rolniczego, jak i przemysłowego czy budowlanego, ponieważ z łatwością umożliwiają podnoszenie, transport i pozycjonowanie dowolnego ładunku. Dzięki ładowarce teleskopowej można łatwo poruszać się w środowiskach o ograniczonej przestrzeni i jest ona bardziej zwrotna niż klasyczny ciągnik z przednim podnośnikiem, który jest również bardziej kłopotliwy pod względem widoczności.
Kolejną zaletą ładowarek teleskopowych jest ich wszechstronność, dzięki wielofunkcyjnym przystawkom, takim jak widły, łyżki, haki, chwytaki, kosz i wiele innych.
W gospodarstwie rolnym ładowarka teleskopowa Faresin może być wykorzystywana do różnych celów, od przeładunku zbóż, do ich dystrybucji w celu karmienia zwierząt gospodarskich, może być przydatna do czyszczenia obór, może przenosić bele siana za pomocą chwytaka do balotow, a ciężkie ładunki można przenosić za pomocą wideł.
Stosowane w świecie ogrodnictwa są idealne do poruszania się w bardziej ograniczonych przestrzeniach oraz do zbioru warzyw i późniejszego ich przechowywania, do przenoszenia nawozów i roślin doniczkowych lub do prostych prac konserwacyjnych. Ładowarka teleskopowa jest również bardzo przydatna w pracy w branży budowlanej, zwłaszcza ze względu na swoją elastyczność, gdzie jej znaczna wysokość (17 metrów) i duży udźwig (7 ton) mogą być przydatne przy podnoszeniu i przenoszeniu materiałów budowlanych. Może być używana jako dźwig do podnoszenia ciężkich ładunków, jako łyżka do przenoszenia żwiru lub piasku itp.
Ładowarki teleskopowe są również niezbędne w świecie logistyki, zwłaszcza jeśli są wyposażone w silnik elektryczny, dzięki czemu mogą pracować również w zamkniętych pomieszczeniach. Obsługa towarów w magazynie staje się łatwiejsza z ładowarką teleskopową Faresin, dzięki dużej zwrotności, doskonałej widoczności, wygodnej kabinie podczas długich dni pracy, cichemu silnikowi elektrycznemu i ładowności.
W ofercie Faresin znajdują się modele spełniające wszystkie potrzeby, a także ładowarki teleskopowe z napędem w pełni elektrycznym, które pomagają zmniejszyć emisję CO2 do atmosfery, a tym samym ograniczyć zły wpływ na środowisko.

Skontaktuj się z nami

Masz jeszcze jakieś pytania? Możesz skontaktować się z nami bezpłatnie codziennie w godzinach od 8:00 do 18:00, dzwoniąc do naszego międzynarodowego działu obsługi klienta.