Skip to content

O nas

Od tradycji do międzynarodowej dynamiki

Faresin Industries, z siedzibą w Breganze (VI), projektuje, produkuje i sprzedaje wozy paszowe i urządzenia do analizy paszy z dziedziny zootechniki oraz ładowarki teleskopowe do zastosowań w rolnictwie i przemyśle. Firma, założona w 1973 roku przez obecnego prezesa Sante Faresina, łączy tradycję solidnej firmy rodzinnej z dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem międzynarodowym. Zasięg globalny możliwy jest dzięki rozległej sieci filii, dystrybutorów i dealerów.

FARESIN

Firma rodzinna dla
Twojej przyszłości

Innowacja, która ma służyć naszym klientom podczas ich codziennej pracy. Misja, która rozpoczęła się 50 lat temu z chęci rozwoju, produkowania i sprzedawania na całym świecie technologicznie zaawansowanych maszyn dla rolnictwa, zootechniki, budownictwa i przemysłu. Każde nasze działanie, począwszy od projektowania, aż po obsługę posprzedażną, mają na celu zapewnić bezpieczeństwo, lepszą wydajność i prostotę użytkowania naszym klientom.
Spogladamy ku ambitnym celom na przyszłość, ale mocno zakorzenionym w wartościach naszej przeszłości. Faresin Industries to firma o międzynarodowym zasięgu, która z biegiem lat wzrastała i tworzyła struktury na całym świecie. Firma zawsze była zawsze zarządzana przez rodzinę, ściśle związaną z terenami, z których pochodzi. Decyzja o utrzymaniu siedziby i zakładów produkcyjnych w Breganze ma na celu przynieść istotną wartość dodaną dla lokalnej struktury społeczno-gospodarczej, pokazując jej zalety na rynkowej arenie międzynarodowej. Jesteśmy przekonani, że to ludzie robią różnicę, dlatego kładziemy duży nacisk na szkolenie naszych pracowników i budowanie silnych, opartych na zaufaniu relacji z partnerami, klientami i dostawcami.

RIWAL

Riwal - Twój partner
w pracy na wysokości

Dzięki ponad 55-letniemu doświadczeniu, flocie składającej się z 20 000 maszyn i działaniom w 14 krajach na całym świecie, Riwal jest międzynarodowym specjalistą w zakresie wynajmu i sprzedaży podestów ruchomych, ładowarek teleskopowych i wózków widłowych. Jako dostawca i partner merytoryczny dostarczamy maszyny do każdych projektów i zapewniamy rozwiązania „szyte na miarę”.


Grupa Riwal Holding powstała w 1968 roku, a jej siedziba znajduje się w Holandii. Riwal zatrudnia obecnie ponad 1400 pracowników. Dzięki zaangażowaniu i wiedzy naszych pracowników oferujemy najlepszą obsługę klientów w pracy na wysokości. Każdego dnia dążymy do innowacji, dzieląc się naszą wiedzą na temat wydajności, bezpieczeństwa i zrównoważonego rozwoju oraz rzucając nowe wyzwania rynkowi.

Obecność międzynarodowa

Zawsze blisko Twojego biznesu

Made in Italy jest dla Faresin źródłem dumy od 50 lat. Rzemiosło produktu z czasem uzupełniło produkcję przemysłową, łącząc się w najwyższą jakość napędzaną codziennie przez pasję, ciągłe badania i innowacje. Wszystko to pozwoliło nam zaistnieć również poza granicami kraju, dzięki czemu eksport stanowi znaczną część naszych obrotów.

Obecnie Faresin jest synonimem wysokiej jakości produktów na całym świecie dzięki sieci oddziałów, wybranych dealerów i strategicznych partnerstw biznesowych, które plasują go na szczycie rynku. Od Ameryki do Australii, nasze produkty wyróżniają się jakością Made in Italy w produkcji produktów i obsłudze posprzedażowej.
Wszędzie na świecie Faresin jest blisko Ciebie.

Przegląd niektórych funkcji

Związek z terytorium

Dziedzictwo kultury i solidarności, które czyni różnicę, dzięki synergii głęboko zakorzenionej w naszej społeczności.

Budujemy, by zajść daleko

Stawiamy Twoją pracę na pierwszym miejscu. Chcemy być protagonistami, dlatego produkt Faresin jest właściwą inwestycją dla Twojej firmy.

Cross Engineering

Faresin sprawia, że integracja wszystkich obszarów firmy w jeden System Firmowy jest jego prawdziwą siłą.

Firma rodzinna dla Twojego rozwoju

'Innowacja w służbie naszych klientów' to misja, którą postawiliśmy sobie ponad 50 lat temu, gdy zakładaliśmy firmę.

Kategorie maszyn​

Skontaktuj się z nami

Masz jeszcze jakieś pytania? Możesz skontaktować się z nami bezpłatnie codziennie w godzinach od 8:00 do 18:00, dzwoniąc do naszego międzynarodowego działu obsługi klienta.