Skip to content

Akademia

Nasz produkt jest rezultatem najnowocześniejszej ewolucji technologicznej opracowanej we własnym zakresie, jest to proces, który nigdy się nie kończy i który musi być stale zasilany przez nowe pomysły i umiejętności.

Z tego powodu Faresin Industries założyła prawdziwą AKADEMIĘ wyposażoną w odpowiednie narzędzia i ważne umiejętności szkoleniowe, organizując szkolenie w dwóch głównych kierunkach:

  • SZKOLENIE PRODUKTOWE, podczas którego prezentowany jest asortyment, jego charakterystyka handlowa i techniczna oraz potencjał dostępnych konfiguracji.
  • SZKOLENIE TECHNICZNE, koncentrujące się na konserwacji pojazdów, rozwiązywaniu problemów, analizie układów elektrycznych i hydraulicznych oraz strukturze logicznej układu elektronicznego.

Szkolenia organizowane przez Akademię Faresin sprawiają, że serwisanci naszych dealerów stają się coraz bardziej samodzielni. Dzięki temu będą mogli przeprowadzać skuteczniejsze interwencje, rozwiązując problemy w jak najkrótszym czasie i gwarantując wysoki poziom obsługi klienta.

Inne usługi

Idealne do pracy w bardzo ciasnych miejscach ze względu na niewielką powierzchnię roboczą.

Skontaktuj się z nami

Masz jeszcze jakieś pytania? Możesz skontaktować się z nami bezpłatnie codziennie w godzinach od 8:00 do 18:00, dzwoniąc do naszego międzynarodowego działu obsługi klienta.